Další sezona 2019/2020

určitě budeme pokračovat v kategorii přípravky a elévů. Přípravka se bude i nadále zdokonalovat v Orelské lize, ale elévy jsme již přihásili do ČfBU, kde je předpoklad zhruba 40 zápasů za sezonu. U elévú se odehraje celkem 10 turnajů po 4 zápasech v rozestavění 3+1. K tomuto kroku jsme přistoupili hlavně proto, aby se hráči dostali do zápasové zátěže a praxe, která jim v Orelské lize chyběla. Těchto 10 turnajů je rozložených mezi konec září až konec března, s ohledem na svátky, prázdniny a podobne. To znamená, že turnaje se hrajou zhruba každé 3 týdny, co je mnohem lepší než 1x za měsíc.

Za elévy můžou nastupovat ročníky narození 2009 a 2010, pokud je dívka, tak ročník 2008. A také můžeme využít šikovné hráče z přípravky, ročníky 2011 a 2012.

Už se těšíme na novou sezonu a buďte ve spojení pro všechny novinky.

Žlutě značené zápasy a datumy jsou naše domácí.

Výsledky obou kategorií a dalši program turnaje najdete níže na stránce

 

Předpřípravka - Orelská liga

ročníky 2011 a mladší (dívky 2010 a mladší)

Orel Pittbuls Ivančice
Sokol Adamov
Dolní Bojanovice
Hustopeče n. Bečvou
Vyškov
Valtice

2019 Přípravka

Datum Hala
20.10.2019 Valtice
16.11.2019 Dolni Bojanovice
14.12.2019 Ivancice

2020 Přípravka

Datum Hala
25.1.2020 Hustopece n/B
15.3.2020 Adamov
26.4.2020 Vyskov

Výsledky domácího turnaje Valtice - 20.10.2019

Dolní Bojanovice - Tygři Valtice 6:5

Tygři Valtice - Sokol Adamov 7:7

Tygři Valtice - Ivančice 0:11,

Tygři Valtice - Vyškov 4:8

Hustopeče n/Bečvou - Tygři Valtice 4:10, 

Výsledky turnaje Dolní Bojanovice - 16.11.2019

Ivančice - Valtice A 3:6

Valtice B - Adamov 1:4

Valtice A - Valtice B 1:5

Valtice B - Ivančice 3:4

Valtice A - Hustopeče 7:4

Vyškov - Valtice B 4:2

Hustopece - Valtice B 2:6

Dolní Bojanovice - Valtice A 0:7

Valtice B - Dolní Bojanovice 8:1

Vyškov - Valtice A 6:6

Valtice A - Adamov 6:3

ELÉVOVÉ - ČFBU

ročníky 2009 a mladší (dívky 2008 a mladší)

Sezona začíná 22.9.2019 prvními turnaji, my však ještě v akci nebudeme. Na každém turnaji odehrajeme 4 zápasy.

Seznam týmů:

1. F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black
2. F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Green
3. FBC Dragons
4 FBC Valtice
5 FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
6 FbC Aligators Green
7 FbC Aligators White
8 Florbal Hodonín
9 TJ Sokol Lanžhot
10 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
11 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red

více info zde

Výsledky Tygři Valtice

6.10.2019 Hodonín

6.10.2019 13:15 FBC Dragons FBC Valtice 11:7
6.10.2019 14:05 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue FBC Valtice 8:5
6.10.2019 14:55 FBC Valtice F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Green 10:3
6.10.2019 15:45 FBC Valtice FbC Aligators Green 1:4

19.10.2019 Valtice, domácí turnaj

19.10.2019 9:00 TJ Sokol Lanžhot FBC Valtice 9:3
19.10.2019 10:15 FBC Valtice ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue 2:6
19.10.2019 11:30 FBC Valtice ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red 6:6
19.10.2019 12:45 Florbal Hodonín FBC Valtice 3:3

 9.11.2019 Kyjov

09.11.2019 FbC Aligators White FBC Valtice 2:14
09.11.2019 FBC Valtice FbC Aligators Green 10:2
09.11.2019 FBC Valtice TJ Sokol Lanžhot 7:7
09.11.2019 FBC ZŠ Komenského SLAVKOV FBC Valtice 0:8

23.11.2019 Valtice, domácí turnaj

23.11.2019 9:00 TJ Sokol Lanžhot FBC Valtice 7:3
23.11.2019 10:15 FBC Valtice F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Green 13:3
23.11.2019 11:30 FBC Valtice F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black 6:4
23.11.2019 12:45 Florbal Hodonín FBC Valtice 5:5

2019 Elévové

datum čas domácí hosté výsledek
8.12.2019 9:20 FBC Valtice ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red 3:4
8.12.2019 10:10 FbC Aligators Green FBC Valtice 3:9
8.12.2019 11:25 FbC Aligators White FBC Valtice 1:7
8.12.2019 12:15 FBC Valtice ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue 5:3

 

2020 Elévové

datum čas domácí hosté hala  
  11.1.2020 0:00 FBC Valtice Florbal Hodonín Sokol Lanžhot
  11.1.2020 0:00 FbC Aligators Green FBC Valtice Sokol Lanžhot
  11.1.2020 0:00 FBC ZŠ Komenského SLAVKOV FBC Valtice Sokol Lanžhot
  11.1.2020 0:00 FBC Valtice F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Green Sokol Lanžhot
  26.1.2020 0:00 FBC Valtice TJ Sokol Lanžhot Sokolovna Šitbořice
  26.1.2020 0:00 FBC Valtice Florbal Hodonín Sokolovna Šitbořice
  26.1.2020 0:00 FbC Aligators White FBC Valtice Sokolovna Šitbořice
  26.1.2020 0:00 FBC Dragons FBC Valtice Sokolovna Šitbořice
  1.3.2020 0:00 FBC Valtice FBC ZŠ Komenského SLAVKOV SH Křenovice
  1.3.2020 0:00 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue FBC Valtice SH Křenovice
  1.3.2020 0:00 F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black FBC Valtice SH Křenovice
  1.3.2020 0:00 FBC Valtice FbC Aligators Green SH Křenovice
  14.3.2020 0:00 FBC Valtice F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black SOU Kyjov
  14.3.2020 0:00 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red FBC Valtice SOU Kyjov
  14.3.2020 0:00 FbC Aligators Green FBC Valtice SOU Kyjov
  14.3.2020 0:00 FBC Valtice FBC Dragons SOU Kyjov
  29.3.2020 0:00 FBC Valtice TJ Sokol Lanžhot SH TEZA Hodonín
  29.3.2020 0:00 FBC Valtice FbC Aligators White SH TEZA Hodonín
  29.3.2020 0:00 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red FBC Valtice SH TEZA Hodonín
  29.3.2020 0:00 F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black FBC Valtice SH TEZA Hodonín

 

 

Sponzoři

M-bricol

 valtice mesto vina

kinopolis
Alcaplast